halo
04 خرداد 1402 - 14:32

بذرپاش: مجوز مرز هوایی فرودگاه شهدای رامسر صادر شد

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مرز هوایی فرودگاه شهدای رامسر صادر شد، گفت: با تکمیل زیرساخت های فرودگاه رامسر زمینه برای ایجاد پروازهای خارجی فراهم می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رامسر، مهرداد بذرپاش ساعتی پیش در قالب یک سفر کاری وارد فرودگاه رامسر شد.

وزیر راه در بدو ورود به فرودگاه رامسر با تاکید بر صدور مجوز مرز هوایی برای فرودگاه شهدای رامسر اظهار داشت:‌ این مجوز مصوبه هیئت وزیران است و با فراهم آمدن زیرساخت‌های گمرک و قرنطینه در فرودگاه رامسر،  پروازهای خارجی در بخش مسافری و حمل کالا فراهم می‌شود.

وی با بیان اینکه فرودگاه شهرستان رامسر به عنوان دومین فرودگاه مازندران ‌مرز هوایی دریافت کرده است، افوزد:‌ با صدور این مجوز امکان ورود و خروج اتباع ایرانی و خارجی فراهم می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی در ادامه‌ از بهره‌برداری باند بتنی فرودگاه رامسر خبر داد و گفت: در این صورت امکان نشست و برخاست هواپیماهای متوسط پیکر مانند  ایرباس 320 فراهم خواهد شد.

اعلام رسمی مرز هوایی فرودگاه رامسر، شرکت در بیست و یکمین جلسه شورای تامین مسکن مازندران در استانداری، سخنرانی در یادواره شهدای شیرود تنکابن، آعاز عملیات اجرایی پروژه نهضت ملی مسکن در ساری،  بازدید از پروژه 56 واحدی نهضت ملی مسکن رامسر، بازدید از زمین 5.4 هکتاری نهضت ملی مسکن رامسر، جلسه با شهرداران با رویکرد بازآفرینی شهری در دانشگاه آزاد رامسر و بررسی پروژهای راهبردی حوزه راه و حمل و نقل از جمله برنامه های وزیر راه به استان مازندران است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1237944